Työpaikkaturnaus 2019

Ottelut



04.05.2019
09:00KauppisLohko AMotors-Uponor / Primo2-0
09:00OP Arenan kilpahalliLohko DVEO-Danfoss Drives1-4
09:00OP Arenan monitoimisaliLohko CSOP Metalli-ABB Muuntajat3-1
09:00UrheilukeskusLohko BWärtsilä One-Fennia3-2
09:20KauppisLohko AVisma Enterprise-Etteplan4-2
09:20OP Arenan kilpahalliLohko DLeinolat Groupp-Prohoc5-1
09:20OP Arenan monitoimisaliLohko CTelia-Osuuspankki2-1
09:20UrheilukeskusLohko BCrimppi Oy-Posti1-0
09:40KauppisLohko ATeam Winpos-LähiTapiola0-9
09:40OP Arenan kilpahalliLohko DWilliamsson Transport-UPC1-1
09:40OP Arenan monitoimisaliLohko CEscarmat-Vaskiluodon Voima2-2
09:40UrheilukeskusLohko BTEP Roof Pohjanmaa Oy-Piccolo3-0
10:00KauppisLohko AUponor / Primo-Peab5-1
10:00OP Arenan kilpahalliLohko DDanfoss Drives-Devatus Oy5-0
10:00OP Arenan monitoimisaliLohko CABB Muuntajat-Wapice3-1
10:00UrheilukeskusLohko BFennia-Wärtsilä Panthers1-2
10:20KauppisLohko AMotors-Etteplan2-1
10:20OP Arenan kilpahalliLohko DVEO-Prohoc2-1
10:20OP Arenan monitoimisaliLohko CSOP Metalli-Osuuspankki5-2
10:20UrheilukeskusLohko BWärtsilä One-Posti5-1
10:40KauppisLohko ATeam Winpos-Visma Enterprise1-5
10:40OP Arenan kilpahalliLohko DWilliamsson Transport-Leinolat Groupp0-2
10:40OP Arenan monitoimisaliLohko CEscarmat-Telia4-1
10:40UrheilukeskusLohko BTEP Roof Pohjanmaa Oy-Crimppi Oy2-1
11:00KauppisLohko ALähiTapiola-Peab4-0
11:00OP Arenan kilpahalliLohko DUPC-Devatus Oy0-2
11:00OP Arenan monitoimisaliLohko CVaskiluodon Voima-Wapice1-0
11:00UrheilukeskusLohko BPiccolo-Wärtsilä Panthers2-2
11:20KauppisLohko AEtteplan-Uponor / Primo2-1
11:20OP Arenan kilpahalliLohko DProhoc-Danfoss Drives0-1
11:20OP Arenan monitoimisaliLohko COsuuspankki-ABB Muuntajat2-3
11:20UrheilukeskusLohko BPosti-Fennia1-2
11:40KauppisLohko ATeam Winpos-Motors2-4
11:40OP Arenan kilpahalliLohko DWilliamsson Transport-VEO0-2
11:40OP Arenan monitoimisaliLohko CEscarmat-SOP Metalli2-5
11:40UrheilukeskusLohko BTEP Roof Pohjanmaa Oy-Wärtsilä One0-2
12:00KauppisLohko APeab-Visma Enterprise1-4
12:00OP Arenan kilpahalliLohko DDevatus Oy-Leinolat Groupp0-3
12:00OP Arenan monitoimisaliLohko CWapice-Telia4-1
12:00UrheilukeskusLohko BWärtsilä Panthers-Crimppi Oy2-3
12:20KauppisLohko ALähiTapiola-Etteplan1-5
12:20OP Arenan kilpahalliLohko DUPC-Prohoc1-2
12:20OP Arenan monitoimisaliLohko CVaskiluodon Voima-Osuuspankki4-2
12:20UrheilukeskusLohko BPiccolo-Posti3-1
12:40KauppisLohko AUponor / Primo-Team Winpos5-1
12:40OP Arenan kilpahalliLohko DDanfoss Drives-Williamsson Transport6-0
12:40OP Arenan monitoimisaliLohko CABB Muuntajat-Escarmat2-0
12:40UrheilukeskusLohko BFennia-TEP Roof Pohjanmaa Oy5-1
13:00KauppisLohko AVisma Enterprise-Motors1-3
13:00OP Arenan kilpahalliLohko DLeinolat Groupp-VEO2-2
13:00OP Arenan monitoimisaliLohko CTelia-SOP Metalli1-4
13:00UrheilukeskusLohko BCrimppi Oy-Wärtsilä One0-4
13:20KauppisLohko AEtteplan-Peab3-1
13:20OP Arenan kilpahalliLohko DProhoc-Devatus Oy4-1
13:20OP Arenan monitoimisaliLohko COsuuspankki-Wapice1-4
13:20UrheilukeskusLohko BPosti-Wärtsilä Panthers2-6
13:40KauppisLohko ALähiTapiola-Uponor / Primo1-0
13:40OP Arenan kilpahalliLohko DUPC-Danfoss Drives0-4
13:40OP Arenan monitoimisaliLohko CVaskiluodon Voima-ABB Muuntajat2-0
13:40UrheilukeskusLohko BPiccolo-Fennia0-2
14:00KauppisLohko APeab-Team Winpos6-0
14:00OP Arenan kilpahalliLohko DDevatus Oy-Williamsson Transport2-1
14:00OP Arenan monitoimisaliLohko CWapice-Escarmat3-3
14:00UrheilukeskusLohko BWärtsilä Panthers-TEP Roof Pohjanmaa Oy3-2
14:20KauppisLohko AMotors-LähiTapiola3-4
14:20OP Arenan kilpahalliLohko DVEO-UPC3-2
14:20OP Arenan monitoimisaliLohko CSOP Metalli-Vaskiluodon Voima2-1
14:20UrheilukeskusLohko BWärtsilä One-Piccolo2-0
14:40KauppisLohko AUponor / Primo-Visma Enterprise2-1
14:40OP Arenan kilpahalliLohko DDanfoss Drives-Leinolat Groupp0-0
14:40OP Arenan monitoimisaliLohko CABB Muuntajat-Telia4-2
14:40UrheilukeskusLohko BFennia-Crimppi Oy2-1
15:00KauppisLohko AEtteplan-Team Winpos9-0
15:00OP Arenan kilpahalliLohko DProhoc-Williamsson Transport3-2
15:00OP Arenan monitoimisaliLohko COsuuspankki-Escarmat1-4
15:00UrheilukeskusLohko BPosti-TEP Roof Pohjanmaa Oy2-3
15:20KauppisLohko APeab-Motors0-2
15:20OP Arenan kilpahalliLohko DDevatus Oy-VEO1-1
15:20OP Arenan monitoimisaliLohko CWapice-SOP Metalli0-1
15:20UrheilukeskusLohko BWärtsilä Panthers-Wärtsilä One2-2
15:40KauppisLohko AVisma Enterprise-LähiTapiola0-1
15:40OP Arenan kilpahalliLohko DLeinolat Groupp-UPC6-3
15:40OP Arenan monitoimisaliLohko CTelia-Vaskiluodon Voima2-1
15:40UrheilukeskusLohko BCrimppi Oy-Piccolo4-1
16:10OP Arenan kilpahalliPuolivälieräSOP Metalli-Leinolat Groupp5-1
16:10OP Arenan monitoimisaliPuolivälieräDanfoss Drives-ABB Muuntajat0-1
16:30OP Arenan kilpahalliPuolivälieräWärtsilä One-Motors2-1rl
16:30OP Arenan monitoimisaliPuolivälieräLähiTapiola-Wärtsilä Panthers5-3
16:55OP Arenan kilpahalliVälieräSOP Metalli-Wärtsilä One1-2rl
16:55OP Arenan monitoimisaliVälieräABB Muuntajat-LähiTapiola2-1rl
17:20OP Arenan kilpahalliFinaaliWärtsilä One-ABB Muuntajat4-1
17:20OP Arenan monitoimisaliPronssiotteluSOP Metalli-LähiTapiola2-1

TAKAISIN